Dėmesys interneto svetainėms

Tai meilė iš pirmo žvilgsnio

Dėmesys detalėms

Nuo pradžios iki galo - svetainės estetika susideda iš mažų detalių, kurioms skiriamas ypatingas dėmesys galutiniam rezultatui užtikrinantis išbaigtą išvaizdą.

Naudojimo paprastumas

Mažiau yra daugiau. Vadovaujantis šiuo principu svetainės kuriamos taip, kad turinys būtų pateiktas paprastai ir aiškiai. Vartotojui lengva naršyti, o užsakovui - valdyti tokią svetainę.

Gera kaina, dar geresnė kokybė

Bendra projekto suma yra skaičiuojama pagal atlikto darbo kiekį, tai užtikrina sąžiningą kainą, išlaikant aukštą kokybės lygį.

Ką mes mokame geriausiai

Svetainių kūrimas

Ir tai ne šiaip „kūrimas“, tai - procesas, reikalaujantis kruopštumo, dėmesio ir meilės. Kiekviena ROTATE sukurta svetainė yra atkaklaus darbo rezultatas.

El. parduotuvių kūrimas

Apsisprendėte sukurti el. parduotuvę? Puiku! Kodėl ROTATE? Tai paprasta. Išklausysime, patarsime, paaiškinsime, sumaketuosime, sukursime.

Svetainių priežiūra

Svetainė, tai dinamiškas įrankis, reikalaujantis šiek tiek priežiūros. Pateikdami galutinai užbaigtą projektą, visas instrukcijas perduodame užsakovui, tačiau, jeigu reikia papildomos pagalbos - mes visada čia!

Tolimesnis vystymas

Arba kitaip tariant - tobulinimas. Tai papildomų kalbų įdiegimas, turinio įkėlimas ar netgi el. parduotuvės modulio integravimas, viskas įmanoma pas mus.

Prisitaikantis dizainas

Nuo šiol visos svetainės visur ir visada prisitaiko prie bet kurio įrenginio dydžio! Svetainė puikiai atrodys išmaniajame telefone ir tinkamai išnaudos vietą net didžiausiame kompiuterio ekrane, nes čia svetainės kuriamos su „vandens“ savybėmis - nesvarbu, kur įpilsi, vanduo prisitaikys prie bet kurios talpos formos.

Dažniausiai naudojami įrenginiai svetainių peržiūroms:

Nešiojamas / stalinis kompiuteris 48.7%1

Planšetinis kompiuteris 30.8%1

Mob. telefonas 20.5%1